Jaunums – ziemas riepas komerctransportam!

Lai ziemā pārvietošanās būtu maksimāli droša arī pie lielām slodzēm, Kumho ir radījis īpašas ziemas riepas tieši komerctransportam.

Aicinām iepazīties ar vēl vienu Kumho šīs sezonas jaunumu – ziemas riepām komerctransportam un furgoniem – „Winter PorTran cw51”.

Lielais lameļu daudzums riepu protektorā nodrošina izcilu saķeri sniegā un uz apledojuša ceļa. Iestrādātās platās garenrievas palīdzēs novadīt ūdeni un sniegu slapjā laikā un šķīdonī. Tajā pat laikā maksimāla saķere un drošība garantēta arī uz sausa ceļa un pagriezienos.

Īpaši komerctransportam paredzētas ir riepu sānu malas, kurām ir radīta pastiprināta plata elastīgā zona, kas nodrošina izcilu izturību un kravnesību pat pie maksimālas slodzes. Jaunākās paaudzes gumijas maisījuma tehnoloģija paildzinās šo riepu kalpošanas mūžu.

Sīkāku informāciju par „Winter PorTran cw51” riepām atradīsiet ziemas riepu katalogā (11.lpp.).

JAUNUMS! Tagad visām ziemas riepām, kuras iegādātas līdz 2014. gada 31. decembrim, pieejama bezmaksas apdrošināšana no AAS „Balta”! Ziemas riepas iespējams iegādāties pie mūsu sadarbības partnieriem visā Latvijā.